Junior barista

  • Data publicarii: August 3, 2018
  • Categorie: Vanzari
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 1.700,00LEI
  • Nume Companie: SantaCruz Caffe

Descriere Job

Angajam persoana pasionata de prepararea cafelei si bauturilor pe baza de cafea (barista / junior barista).

Responsabilitati:
- prepararea si servirea bauturilor pe baza de cafea, sucuri naturale, ceaiuri etc.
- servirea preparatelor din meniu: sandwichuri, prajituri, biscuiti etc.
- expunerea si realimentarea vitrinelor frigorifice cu produse
- urmarirea stocurilor de produse si ingrediente
- curatarea echipamentelor de lucru (expressor, vitrine, blender etc.) precum si a spatiului de vanzare
- respectarea normelor de igiena si a sistemului HACCP privind siguranta alimentelor
Mediu de lucru placut, program flexibil.
Experienta anterioara nu este necesara, dar constituie un avantaj !

Cerinte:

Pasionat de prepararea cafelei si bauturilor pe baza de cafea.
Ordonat, atent la detalii, punctual.
Sociabil, comunicativ, Interactioneaza cu clientii pentru a le oferi acestora detalii despre produsele comercializate, ingrediente.
Se asigura ca produsul vandut respecta retetarul.

Descriere Companie:

Grație unei idei originale, brand-ul Santa Cruz este prezent și pe piața cafelei din România, cu misiunea de a împărtăși cultura espresso-ului italian.
categories

Nivel de cariera:

Student

Experienta Minima Dorita:

Minim 2 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Nu conteaza

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • Merchandiser Pepsi
    LICURICI IMPEX

    - asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte, - monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambala...

    August 3, 2018

    Full-time

    1.200,00LEI

    Aplica acum

  • Agent Vanzari
    SC MESSINA DISTRIBUTIE SRL

    vanzari produse alimentare mercantizare incasare

    Iulie 31, 2018

    Full-time

    2.500,00LEI

    Aplica acum

  • Agent Telesales/ Reprezentant vanzari prin telefon
    Rikko Steel

    Descrierea jobului Ne cautam colegi pentru o echipa noua de Telesales. Daca ni te vei alatura ca Agent Telesales, vei putea contribui prin: - Contactarea clientilor potentiali sau existenti, pentru a-i informa despre serviciile pe care le oferim; - O...

    Iulie 2, 2018

    Full-time

    3.000,00LEI

    Aplica acum