Operator servicii DDD Timisoara

  • Data publicarii: Septembrie 21, 2020
  • Categorie: Prestari servicii
    • Locatie: Timisoara, Timisoara
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 2.000,00LEI
  • Nume Companie: KILL PEST BACAU

Descriere Job

Responsabilitati:

• Operatiuni de dezinsectie, deratizare si dezinfectie la clientii alocati zonei de activitate se desfasoara de cele mai multe ori cand angajatii firmelor nu sunt la serviciu. Asta presupune sa se lucreze dimineata sau seara iar in timpul zilei sa fiti liber.
• Program flexibil (LUNI – VINERI + disponibilitate in caz de urgenta).
• Munca pe teren full time Timisoara, Arad, Oradea, Baia Mare, Hunedoara, Resita, Caransebes.
• Gestionarea stocului cu materie, substante si materiale pentru desfasurarea activitatii.
• Realizeaza activitati si si operatiuni de deratizare, dezinfectie si dezinsectie in spatiile alocate pentru desfasurarea activitatii.
• Utilizeaza aparate cu actiune manuala.

Cerinte:

Ce cautam la persoana care va ocupa acest post:

• Persoana deschisa, punctuala, responsabila si organizata.
• Disponibilitatea deplasarilor prin tara (trasee de 4-5 zile).
• Calificare ca operator DDD constituie un avantaj.
• Permis de conducere categoria B obligatoriu.

Beneficii:

Ce oferim persoanei care va ocupa acest post:

• Salariu net fix 2.000 - 2.200 lei.
• Cazare si diurna asigurata in cazul deplasarilor mai lungi.
• Masina full time.
• Echipament.
• Tichete de masa.
• Plata orelor suplimentare.
• Diferite bonificatii.

Descriere Companie:

KILL PEST specializata in prestarea de servicii profesionale de igiena, incluzand aici si servicii DDD ( dezinfecte, dezinsectie si deratizare ). Solutiile de igiena pe care le propunem clientilor nostri se bazeaza in principal pe experienta colaboratorilor si partenerilor nostri TTS System- Italy, Johnson-Diversey si Kiehl – Germania, fiind orientata in mod special spre clientii din domeniul alimentar, de Retail si HORECA. Despre noi citeste pe site: www.killpest.ro

Nivel de cariera:

Entry-Level/Primii 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 1 an de experienta

Carnet de Conducere:

Categoria B

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • Agent vanzari servicii DDD Timisoara
    KILL PEST BACAU

    Responsabilitati: • Promovare si vanzare a serviciilor companiei • Prospectarea continua a clientilor • Comunicarea permanenta cu partenerii • Semnarea si negocierea contractelor • Dezvoltarea pietei in zona Timisoara, Arad, Oradea, Baia Mare, Hunedo...

    Septembrie 21, 2020

    Full-time

    3.500,00LEI

    Aplica acum