Agent vanzari servicii DDD Timisoara

  • Data publicarii: Septembrie 21, 2020
  • Categorie: Prestari servicii
    • Locatie: Timisoara, Timisoara
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 3.500,00LEI
  • Nume Companie: KILL PEST BACAU

Descriere Job

Responsabilitati:

• Promovare si vanzare a serviciilor companiei
• Prospectarea continua a clientilor
• Comunicarea permanenta cu partenerii
• Semnarea si negocierea contractelor
• Dezvoltarea pietei in zona Timisoara, Arad, Oradea, Baia Mare, Hunedoara, Resita, Caransebes.
• Audit lunar rapoarte + remedierea problemelor.
• Disponibilitatea deplasarilor prin tara (trasee a cate 4-5 zile)
• Suport in evidenta substantelor folosite, urmarind stocul existent
• Raspunde de calitatea documentelor intocmite si a activitatilor efectuate

Cerinte:

Ce cautam la persoana care va ocupa acest post:

• Experienta relevanta in vanzari - minim 2 ani;
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic, corect, dedicat, responsabil;
• Abilitati de comunicare, negociere, control si de gestionare eficienta a timpului;
• Atitudine proactiva, orientat catre rezultate, clienti si catre gasirea de solutii;
• Capacitate de construire, dezvoltare, gestionare si mentinerea unor relatii de lunga durata cu clientii;
• Cunoasterea pietei Horeca si Traderilor
• Permis conducere categoria B
• Disponibilitate pentru deplasari si un program flexibil.

Beneficii:

Ce oferim persoanei care va ocupa acest post:

• Salariu net fix: 2500-3000 lei in functie de experienta.
• Masina full time GOLF 7
• Tichete de masa
• Cazare + diurna pentru deplasari mai lungi
• Bonus 4% comision din cifra de afaceri

Descriere Companie:

KILL PEST specializata in prestarea de servicii profesionale de igiena, incluzand aici si servicii DDD ( dezinfecte, dezinsectie si deratizare ). Solutiile de igiena pe care le propunem clientilor nostri se bazeaza in principal pe experienta colaboratorilor si partenerilor nostri TTS System- Italy, Johnson-Diversey si Kiehl – Germania, fiind orientata in mod special spre clientii din domeniul alimentar, de Retail si HORECA. Despre noi citeste pe site: www.killpest.ro

Nivel de cariera:

Entry-Level/Primii 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 2 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Categoria B

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • Operator servicii DDD Timisoara
    KILL PEST BACAU

    Responsabilitati: • Operatiuni de dezinsectie, deratizare si dezinfectie la clientii alocati zonei de activitate se desfasoara de cele mai multe ori cand angajatii firmelor nu sunt la serviciu. Asta presupune sa se lucreze dimineata sau seara iar in ...

    Septembrie 21, 2020

    Full-time

    2.000,00LEI

    Aplica acum