Manager Operational

  • Data publicarii: Martie 13, 2019
  • Categorie: Management
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 1.000,00EURO
  • Nume Companie: Job Hunting Trade

Descriere Job

Managerul Operational coordoneaza activitatea organizatiei impreuna cu managementul firmei. Este responsabil cu activitatea zilnica, planificarea resurselor si urmarirea realizarii obiectivelor.

Va coordona departamentele de : Achizitii / Comenzi / Livrare / Logistica / Marketing / Vanzari

Responsabilitati:

• Planificarea si coordonarea activitatii, stabilirea prioritatilor si a strategiei de dezvoltare
• Urmarirea si analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbarile mediului economic
• Stabilirea unor relatii bune cu clientii si furnizorii, urmarirea contractelor
• Monitorizarea bugetelor
• Centralizarea, analizarea si raportarea rezultatelor
• Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanta, supervizarea indeplinirii responsabilitatilor
• Prospectarea pietei si gasirea de noi oportunitati, eficientizarea vanzarilor

Cerinte:

• Experienta relevanta pe o pozitie manageriala
• Buna cunoastere a mediului de afaceri
• Bune abilitati de negociator – mediator
• Tact, creativitate si flexibilitate
• Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dynamism
• Experienta in coordonarea echipelor
• Excelente abilitati de comunicare
• Bune abilitati de lucru cu computerul

Beneficii:

• Salariu corespunzator cu experienta 1.000 – 1.500 euro
• Masina, telefon si laptop de serviciu
• Diferite bonificatii
• Participarea la targuri si expozitii in tara si in strainatate

Descriere Companie:

MOLDOGLASS s-a specializat pe realizeazarea produselor precum: geam izolant, geam pentru amenajari interioare si exterioare, geam artistic, geam personalizat, geam antiglont, si vitralii.
MISIUNEA noastra este de a crea o cultură a utilizării sticlei în diferite domenii.

Nivel de cariera:

Manager/ Executive Position

Experienta Minima Dorita:

Minim 5 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Categoria B

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum