Inginer Ofertare

  • Data publicarii: Ianuarie 9, 2022
  • Categorie: Inginerie
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 5.000,00LEI
  • Nume Companie: CONBAC IMOBILIARE

Descriere Job

Responsabilitățile principale:

• Studiază documentația de atribuire (fișele de date, caietele de sarcini, formularele, studiile de fezabilitate/ documentațiile de avizare a lucrărilor de intervenție și/sau proiectele tehnice- parte scrisă/ parte desenată, avizele și acordurile, studiile geotehnice/ hidro-geologice, etc.);
• Identifică eventuale omisiuni, erori și neconcordanțe între caietul de sarcini și documentația de atribuire, între partea scrisă, partea desenată și/sau listele de cantități de lucrări pe categorii de lucrări împreună cu colectivul de ofertare;
• Participă alături de echipa desemnată pentru elaborarea propunerilor tehnice, în vederea întocmirii tuturor documentațiilor tehnice necesare (memorii, tehnologii, planuri, schițe);
• Verifică conformitatea documentelor primite de la furnizori/ potențiali subcontractori cu specificațiile tehnice din documentația de atribuire/ fișe tehnice;
• Participă la întocmirea răspunsurilor cu privire la solicitările de clarificare transmise de comisia de evaluare pe parcursul evaluarii ofertelor;

Cerinte:

Ce ne dorim de la viitorii colegi:

• Studii superioare in domeniul construcțiilor
• Cunoștinte bune de Ms Office (Word, Excel, PowerPoint) și AutoCad
• Experiență minim 2 ani în execuție sau ofertare, licitattii

Ce veti lucra la noi si va veti perfectiona :

• In operarea programelor de intocmire devize;
• In cunoasterea programelor specific de ofertare
• In operarea platformei de licitații SEAP/SICAP
• In cunoasterea legislatiei specifice achizițiilor publice

Beneficii:

Ceea ce oferim:
• Pachet salarial corespunzator cu experienta
• Diferite bonificatii negociate in urma interviului
• Instrumente de lucru specifice telefon, laptop, masina pentru deplasari in timpul serviciului
• Asigurare privata
• Decont transport sau cazare in cazul relocarii

Descriere Companie:

Conbac Imobiliare s-a născut din dorința de a veni în întampinarea clienților, oferind o gamă largă de servicii în domeniul imobiliar. Echipa Conbac Imobiliare, este în plina formare, îsi propune să isi mareasca echipa de specialisti si sa devină un partener strategic in domeniul constructiilor de imobiliare.
Despre noi www.conbac-imobiliare.ro

Nivel de cariera:

Mid-Level/ Peste 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 3 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Categoria B

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • PRODUCTION PLANNING & CONTROL MANAGER -CONFECTII IMBRACAMINTE
    MONCLER Industries Yield

    Persoana, în colaborare cu directorul de producție industriala, se va ocupa de următoarele activități: MANAGEMENT WORK ANALYSIS: • receptia ciclurilor tehnologice din productie și stabilirea timpilor de procesare; • elaborarea timpilor estimati pentr...

    Ianuarie 19, 2022

    Full-time

    Verifica cu vanzatorul

    Aplica acum

  • INGINER DEPARTAMENT PRODUCTIE TEXTILE

    Sarcini si responsabilitati ale titularului postului: • Raspunde de lansarea in fabricatie si urmarirea productiei programate a fi realizate • Verifica si raspunde de aplicarea si respectarea tehnologiilor de fabricatie, incadrarea in consumurile spe...

    Full-time

    Aplica acum

  • Inginer Geodez / Tehnician Topograf
    JOB HUNTING TRADE

    TOP EVAL CAD Bacau este unul din cei mai importanti furnizori de servicii complete si complexe de topografie si cadastru Ce veti face la noi: • Efectuarea masuratorilor din teren specifice lucrarilor de cadastru, geodezie si cartografie; • Prelucrare...

    Ianuarie 7, 2022

    Full-time

    4.000,00LEI

    Aplica acum