Business Controlling

  • Data publicarii: Ianuarie 9, 2022
  • Categorie: Audit / Consultanta
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 1.500,00EURO
  • Nume Companie: CONBAC IMOBILIARE

Descriere Job

• Business Controlling este responsabil pentru stimularea profitabilității viitoare a afacerii cu cunoștințe detaliate despre costuri și prețuri.
• Scopul principal este de a înțelege, de a evalua și de a urmări evoluția costurilor de producție și a prețului de vânzare și de a conduce la atingerea costurilor țintă pentru a asigura viitorul economic al afacerii.

În calitate de Business Controller responsabilitățile dumneavoastră vor implica:
• Analiza si incadrarea in costul bugetat pentru fiecare proiect
• Sprijin pentru managerii de proiect si toate departamentele din cadrul firmei
• Menținerea managementului costurilor de proiect
• Analiza decalajului cheltuielei vs incasari
• Sprijiniți analiza structurii costurilor
• Întreținerea și dezvoltarea ulterioară a proceselor, metodelor și instrumentelor
• Crearea de rezumate și prezentări transparente și inteligibile de management
• Sprijini faza bugetară: stabiliți ținte pentru anul bugetar următor, cat si pentru toate proiectele din faza de negociere
• Suport vânzări în timpul discuțiilor privind costurile clienților

Cerinte:

• Licență în Administrarea Afacerilor, calificare comparabilă sau experiență profesională de mai mulți ani în cunoștințe financiare și înțelegere tehnică
• Experiență profesională în managementul proiectelor
• Încrezător în utilizarea programului MS Office
• Personalitate puternică, abilități de comunicare și echipă
• Nivel ridicat de inițiativă, asertivitate și competențe interculturale

Beneficii:

• Pachet salarial corespunzator cu experienta
• Diferite bonificatii negociate in urma interviului
• Instrumente de lucru specifice telefon, laptop, masina pentru deplasari in timpul serviciului
• Asigurare privata
• Decont transport sau cazare in cazul relocarii

Descriere Companie:

Conbac Imobiliare s-a născut din dorința de a veni în întampinarea clienților, oferind o gamă largă de servicii în domeniul imobiliar. Echipa Conbac Imobiliare, este în plina formare, îsi propune să isi mareasca echipa de specialisti si sa devină un partener strategic in domeniul constructiilor de imobiliare.
Despre noi www.conbac-imobiliare.ro

Nivel de cariera:

Mid-Level/ Peste 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 3 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Categoria B

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum