Ajutor Bucatar

  • Data publicarii: Noiembrie 7, 2018
  • Categorie: Alimentatie / HoReCa
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 2.000,00LEI
  • Nume Companie: La Bettola Bacau

Descriere Job

- Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente
- Participa la determinarea necesarului de materii prime.
- Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele.
- Alte responsabilitati, precizate in fisa postului

Cerinte:

- Experienta in bucataria traditionala
- Afinitate pentru arta culinară, simţul ordinii şi curăţeniei
- Responsabilitate, seriozitate
- Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend

Beneficii:

- Salariu corespunzator cu experienta 2.000 - 2.500 RON
- O masa calda
- Bonusuri in functie de realizari

Descriere Companie:

Excellent seafood cuisine, this restaurant offers a comfortable atmosphere and excellent service.For those who want to eat a really good Italian food or meat not to be missed.

· Listă de vinuri bogată
· Meniuri gustoase
· Raport bun calitate-preţ
· Romantic
· Potrivit pentru grupuri
· Preparate creative
· Interior elegant
· Livrare rapidă
· Personal prietenos
· Mâncare foarte bună
· Local de lux
· Servire excelentă

Nivel de cariera:

Entry-Level/Primii 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 3 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Nu conteaza

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • Pizzar
    BERARIA CU NOROC

    - Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente - Participa la determinarea necesarului de materii prime. - Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele. - Alte responsabilitati, precizate in fisa postului.

    August 6, 2018

    Full-time

    2.000,00LEI

    Aplica acum

  • BUCATAR

    - Certificat de calificare profesionala; - Experienta intr-o pozitie similara reprezinta avantaj; - Bucatarie romaneasca

    Full-time

    2.500,00LEI

    Aplica acum

  • Barman Gourmet
    GOURMET RESTAURANT

    Daca si tu iti doresti: • sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata • sa imbini munca cu distractia • sa fii respectat si sa respecti la randul tau • sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori

    Iunie 15, 2018

    Full-time

    1.800,00LEI

    Aplica acum