Ajutor Bucatar Podu cu Lanturi

  • Data publicarii: Martie 13, 2019
  • Categorie: Alimentatie / HoReCa
    • Locatie: Bacau, Bacau
  • Tip Job: Full-time
  • Salariu: 1.700,00LEI
  • Nume Companie: Job Hunting Trade

Descriere Job

- Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente
- Participa la determinarea necesarului de materii prime.
- Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele.
- Alte responsabilitati, precizate in fisa postului

Cerinte:

- Experienta in bucataria traditionala
- Afinitate pentru arta culinară, simţul ordinii şi curăţeniei
- Responsabilitate, seriozitate
- Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend

Beneficii:

- Program 12/24
- Salariu 1.700 - 2.200 RON
- O masa calda
- Bonusuri in functie de realizari

Descriere Companie:

Complexul cu tematică medievala „Podu’ cu lanțuri” se extinde pe mai multe categorii de servicii în domeniul ospitalier oferind numeroase atracții atât pentru turiștii care ne trec podul cât și pentru întreaga comunitate a orașului Bacău.

Nivel de cariera:

Entry-Level/Primii 3 ani de experienta

Experienta Minima Dorita:

Minim 2 ani de experienta

Carnet de Conducere:

Nu conteaza

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Aplica acum

Job-uri asemanatoare

  • Pizzar / Ajutor bucatar
    GOURMET RESTAURANT

    - Executa preparate culinare in conformitate cu retetele existente - Participa la determinarea necesarului de materii prime. - Pastreaza in bune conditii a ustensilelor si echpamentele. - Alte responsabilitati, precizate in fisa postului.

    Februarie 21, 2019

    Full-time

    2.000,00LEI

    Aplica acum

  • Patiser
    Job Hunting Trade

    - Dozează ingredientele, - Asigură pregătirea preliminară a materiilor prime (separă ouă, cerne făină), - Realizează semifabricate, produse finite, - Participă la recepția mărfii (făină, zahăr, frişcă) şi o depozitează în depozit, - Participă la coac...

    Februarie 10, 2019

    Full-time

    2.500,00LEI

    Aplica acum

  • Livrator pizza

    Gourmet Restaurant isi mareste echipa (nu rata sansa de a face parte dintr-un colectiv dinamic). - Livrarea comenzilor se face cu autoturismul personal sau cu masina Gourmet Pizza; - Livrarile se realizeaza conform comenzii clientului la domiciliu/lo...

    Decembrie 17, 2018

    Full-time

    1.800,00LEI

    Aplica acum